Hamilelik

Evde Bebek Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır?

Evde bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır kısmında halk arasında inanılan birçok durum vardır. Eğer annelerin ayakları çok fazla üşür, tatlı aş erilir, karın bölgelerinde çok fazla çatlaklar meydana gelir, karın aşağı doğru durursa genel olarak bebeklerin erkek olacaklarına inanılır. Fakat karın kısımlarında çatlak meydana gelmeyen, çok fazla hareketlerini hissettirmeyen daha çok ekşi aş erdiren, karın kısımların yukarıda olmasına neden olan ya da ayaklara yanma hissi verenler kız bebekler olarak nitelendirilir.

Evde bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır için her ne kadar yukarıdaki gibi birçok bilgi yer alıyor olsa bile bunlar net şeyler değildir. Bu yüzden de daha çok doktor kontrolünde olmaya özen göstermek ve buna göre net bir karar vermek öncelik olacaktır.

Anne Karnındaki Bebek Neden Cinsiyetini Göstermez?

Anne karnındaki bebek neden cinsiyetini göstermez sorusu merak edilen konular arasında yer alır. Anne karnında bebeklerin bacakları ile kendilerini kapatması sonucu cinsel organları gözlenmez. Her ne kadar halk arasında bebekler kendilerini gizlemek istiyor olarak düşünülse bile bu durum sadece bebeklerin o an anne karnında duruş pozisyonları ile alakalı olacaktır. Aksi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır.

Evde bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır kısmında halk arasında inanılan birçok durum yer alıyor. Kulaktan dolma olan birçok bilgi yer alsa bile net olarak cinsiyetleri anlamak imkansızdır. Bu yüzden kesinlikle doktor kontrolü şart olacaktır.

Evde Bebek Cinsiyeti Nasil Anlasilir
Evde Bebek Cinsiyeti Nasil Anlasilir

Çamaşır Suyu İle Cinsiyet Testi Nasıl Yapılır?

Çamaşır suyu ile cinsiyet testi nasıl yapılır merak edilen konular arasında yerini almaya devam ediyor. Hamile kadınların idrarlarının içerisine herhangi bir çamaşır suyu koymaları ardından bebeklerin cinsiyetlerini öğrenmek için testlerin yapılması gerekir. Bu testlere göre çamaşır suları eklenen idrardan daha fazla kabarcık çıkarsa erkek, az kabarcık oluşursa kız olduğuna inanılır.

Evde bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır kısmında birçok kulaktan dolma bilgi yer alacaktır. Fakat net olarak cinsiyetleri anlamak içi doktor kontrolünde olmak gerekir.

Erkek Ne Yerse Bebek Erkek Olur?

Erkek ne yerse bebek erkek olur sorusu geçmişten günümüze kadar merak edilen konular arasındadır. Bu konuda net bir şey söylemek imkansızdır. Fakat yapılan araştırmalara göre potasyum ve sodyum açısından zengin olan gıdaları tüketmek erkek bebek olma ihtimallerini artıracaktır. Fakat bu sadece bir kanıdır. İlla süt, süt ürünleri, yumurta, ananas gibi ürün tüketen erkeklerin oğlu olacak diye net bir kanı yoktur. Bu sadece ön görülen durumlardır.

Evde bebek cinsiyeti nasıl anlaşılır kısmında pek bir yöntem yoktur. Sadece halk arasında anne karnının şeklinden ayakların çok üşüme oranlarına, ne aş erdiğine göre birçok şeye göre erkek mi kız mı diye anladıklarına inanılır. Fakat bu durumlar sadece batıl inanışlar arasında yer alır ve gerçekle bağı yoktur.

Evde Bebek Cinsiyeti Nasıl Anlaşılır? Konusu hakkında merak ettiklerinizi yorum bölümünden bizlere sorarak, Anne – Bebek uzmanlarımızdan yanıt alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu